Kto sme my?

Sme spoločnosť založená v roku 2005 ako spoločnosť zaoberajúca sa obchodnou a výrobnou činnosťou. Vďaka skúsenosti a profesionálnemu prístupu našich spolupracovníkov si vytvorila výborné vzťahy s domácimi ako aj zahraničnými partnermi. Podľa požiadavky zákazníka ponúkame komplexné služby od vypracovania celkovej technickej dokumentácie až po spustenie výroby daného produktu. Našim základným pravidlom je neustále zvyšovanie spokojnosti zákazníka, pružnosť, vytvorenie a udržiavanie spoľahlivých obchodných vzťahov. Náš team má bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych akcií od obecných dní, cez koncerty až po viacdňové festivaly. Zabezpečujeme všetko po technickej stránka podujatí. Ponúkame prenájom rôzneho príslušenstva ako veľkoplošné stany, party stany, pagody, pódiá, kordóny, pivné sety, stoličky, mobilné WC, a mnoho ďalších drobností. Zabezpečíme ozvučenie aj osvetlenie. Neváhajte a prezrite si našu ponuku!

Kde nás nájdete?

Naša kancelária sídli v meste Nesvady na ulici Novozámocká 59

Recenzie našich zákazníkov

Maximálna spokojnosť s firmou, bezproblémové dodanie potrebnej techniky, stavby pódia, ozvučenia priestorov. Všetko prebehlo tak ako malo podľa plánov!

Nečakane profesionálny prístup čo sa týka vypracovania a stavby pódia tak klobúk dolu,terén bol extrémne nerovný ale chalani to ajtak vzládli patrí im rešpekt!