Kto sme my?

Sme spoločnosť založená v roku 2005 ako spoločnosť zaoberajúca sa obchodnou a výrobnou činnosťou. Vďaka skúsenosti a profesionálnemu prístupu našich spolupracovníkov si vytvorila výborné vzťahy s domácimi ako aj zahraničnými partnermi. Podľa požiadavky zákazníka ponúkame komplexné služby od vypracovania celkovej technickej dokumentácie až po spustenie výroby daného produktu.Spoločnosť zamestnáva 70 pracovníkov, ktorí svojim pozitívnym prístupom zabezpečujú plynulú a kvalitnú výrobu, tým upevňujú rast spoločnosti.Našim základným pravidlom je neustále zvyšovanie spokojnosti zákazníka, pružnosť, vytvorenie a udržiavanie spoľahlivých obchodných vzťahov. Medzi naše popredné ciele patrí rozširovanie okruhu zákazníkov a udržiavanie ich maximálnej spokojnosti.Náš team má bohaté skúsenosti s organizovaním rôznych akcií od obecných dní, cez koncerty až po viacdňové festivaly. Zabezpečujeme všetko od vyhladania vhodných priestorov cez výrobu, tlač a distribúciu reklamných predmetov až po technické a programové zabezpečenie. Ponúkame prenájom rôzneho príslušenstva ako veľkoplošné stany, party stany, pagody, pódiá, kordóny, pivné sety, stoličky, mobilné WC, nafukovacie hrady, a mnoho ďalších drobností. Zabezpečíme ozvučenie aj osvetlenie. Neváhajte a prezrite si našu ponuku!

Kde nás nájdete?

Naša kancelária sídli v meste Nesvady na ulici Novozámocká 59

Recenzie našich zákazníkov

Maximálna spokojnosť s firmou, bezproblémové dodanie potrebnej techniky, stavby pódia, ozvučenia priestorov. Všetko prebehlo tak ako malo podľa plánov!

Nečakane profesionálny prístup čo sa týka vypracovania a stavby pódia tak klobúk dolu,terén bol extrémne nerovný ale chalani to ajtak vzládli patrí im rešpekt!